Profil

 

Vedení společnosti:

 

 

Ing. Michal Obst vystudoval VŠE v Praze, obor ekonomická statistika. Od absolutoria v roce 1995 postupně působil na různých pozicích v ekonomicko-účetních odborech, zejména nadnárodních společností. V současné době se soustředí na oblast finančního managementu, účetnictví a standardů reportingu.

 

 

 

Ing. Petr Štěpánek, Ph.D. vystudoval VŠE v Praze, obor podniková ekonomika a marketing na spotřebitelských trzích, následně získal doktorát v oboru politologie.Po roce 1995 působil několik let v nadnárodních korporacích v oblasti výzkumu trhu, marketingu, reklamy a médií, a to na pozicích analytika a account managera. Posledních více než deset let se specializuje zejména na oblast optimalizace a standardizace obchodně-právního prostředí firem a negociace závazkových vztahů, tvorbu a řízení marketingové strategie firem a krizovou komunikaci.

 

Obchodní společnost Sunbridge Consulting s.r.o. vznikla s cílem poskytovat komplexní servis a poradenství pro podnikatele a velké i malé obchodní společnosti. Nabízíme širokou škálu služeb včetně externího zpracování účetnictví, celního a finančního poradenství, zpracování marketingových studií a obchodněprávního servisu.

 

Specializujeme se na nadstavbové finanční služby, jako je zpracování hospodářských analýz a kompletní reporting dle specifických požadavků klienta. Dále poskytujeme podporu při zavádění finančních systémů a propojení s operačními systémy společnosti.

 

Nabízíme zajištění IT podpory, školení tvorby excelovských aplikací a překladatelských služeb.

 

Dále v rámci našeho projektu, zvyšujícího standardy pracovního prostředí a produktivitu práce s názvem Nekuřácké pracoviště zajišťujeme semináře a kurzy zaměřené na odvykání kouření vedené přední expertkou na daný obor MUDr. Lenkou Štěpánkovou, v rámci kterých poskytujeme i následnou podporu při tvorbě souvisejících vnitřních organizačních předpisů a schémat týkajících se této oblasti.